MP3 muzika za harmoniku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MP3 muzika za harmoniku

Ovaj forum služi da sačuvamo od zaborava stare snimke sa gramofonskih ploča i kaseta. Nikako nemojte tražiti ili postavljati linkove za download novijih izdanja koja se nalaze u prodaji!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Manuel Arandjelovic

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 378
Datum upisa : 20.01.2014

Manuel Arandjelovic Empty
PočaljiNaslov: Manuel Arandjelovic   Manuel Arandjelovic EmptyUto Jan 21, 2014 12:20 am

"Manuelovo kolo", kaseta 320 kbps CBR

Strana A:
Manuelovo kolo
Aj Berem Grozdje
Gordanino kolo
Banja Luko
Cvetojevac

Strana B:
Vlaski Zmaj
Trepetljika Trepetala
Ristino Kolo
Nad Izvorom
Svilen Konac

Kod:
http://www.mediafire.com/?jp20ifvqbiszi3u
Nazad na vrh Ići dole
https://harmonikamp3.serbianforum.info
gandraluka




Broj poruka : 59
Datum upisa : 01.02.2014

Manuel Arandjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Manuel Arandjelovic   Manuel Arandjelovic EmptyNed Feb 23, 2014 4:36 pm

Evo gornji Manuelov naslov tonski dotjeran.

Nazad na vrh Ići dole
Fado




Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.02.2014

Manuel Arandjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Manuel Arandjelovic   Manuel Arandjelovic EmptyČet Feb 27, 2014 10:37 pm

gandraluka ::
Evo gornji Manuelov naslov tonski dotjeran.

Ja to doterivanjnje nigde ne vidim ili mi ova stranica to ne pokazuje i zato molim za objasnjenje ovog tvog posta kao i desetine tvojih postova objavljenih pre jer mi izgledaju prazni, odnosno ja vidim samo naslove.
PS
Da - sada vidim link - to znaci da bi se video link mora se nesto napisati ali ja smatram da bi trebalo to eliminisati tj. da linkove mogu videti svi registrovani clanovi!
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
gandraluka




Broj poruka : 59
Datum upisa : 01.02.2014

Manuel Arandjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Manuel Arandjelovic   Manuel Arandjelovic EmptySub Mar 01, 2014 7:32 am

Dotjerivanje se sastojalo u skidanju pozadinskog suma snimka (vjerovatno sum stare kasetofonske trake) do te granice da se ne narusi originalnost dinamike i frekfentne karakteristike. Zatim je uradjena i normalizacija odnosno dovodjenju nivoa tonskog zapisa na optimum.

Linkovi su bez spiska radi ustede na vremenu. Obnovio sam sve stare linkove vec postavljane na ovom forumu, ranije sa spiskovima. Spiskove nemam ali imam aktivne linkove. Sve novo sto postavim bice naravno sa spiskovima kao i ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Manuel Arandjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Manuel Arandjelovic   Manuel Arandjelovic Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Manuel Arandjelovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miroljub Arandjelovic Kemis

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MP3 muzika za harmoniku :: MP3 kolekcija muzike za harmoniku :: Balkanska narodna muzika za harmoniku-
Skoči na: